خدمات چاپ

چاپ بر روی کلیه سطوح با بهترین کیفیت, از جمله؛ چاپ بر روی انواع پارچه, چاپ تیشرت, چاپ شال, چاپ کلاه, چاپ رو بالشتی و چاپ بر روی انواع سطوح از جمله, چاپ لیوان سرامیکی, چاپ پازل, چاپ پرچم, چاپ پد موس و چاپ کاشی و سرامیک. جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

فروش محصولات خام

تمام محصولات خام برای چاپ سابلیمیشن توسط مرکز خدمات طراحی و چاپ کیان به فروش میرسد. محصولات خام موجود عبارتند از: انواع لیوان, مدل های مختلف تی شرت, شال سفید, تاپ زنانه, تخته شاسی در سایزهای مختلف, کارت ویزیت, فندک زیپو, سویشرت, انواع پازل, کاشی در سایزهای مختلف, انواع پرچم, قمقمه, بشقاب, تابلو فرش و بسیاری دیگر از محصولات قابل چاپ سابلیمیشن که توسط دستگاه های چاپ سابلیمیشن عملیات چاپ بر روی آنها انجام میشود...

سفارش تیراژ محصول

مرکز چاپ کیان توانایی و امکان چاپ در تیراژ های بالا را دارد و آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با شرکت های تبلیغاتی, خدماتی و سازمان ها و ارگان های مختلف اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت محصولات و خدمات می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

سفارش تیراژ بالا چاپ

2,872

مرکز خدمات طراحی و چاپ کیان توانایی و امکان چاپ در و دریافت سفارش تیراژ بالا محصولات چاپی خود از جمله, چاپ لیوان سرامیکی, چاپ پرچم, پازل, پد موس, چاپ تی شرت و … را دارد و آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با شرکت های تبلیغاتی, خدماتی و سازمان ها و ارگان های مختلف اعلام می دارد.

 

سفارش تیراژ بالا چاپ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت محصولات و خدمات می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. لازم بذکر است هزینه چاپ و طراحی پس از بررسی طرح و میزان سفارش اعلام خواهد شد.

زمان تحویل سفارش نیز با توجه به میزان و طرح آن متغیر است که در زمان عقد قرارداد و یا مشاوره به این موضوع نیز رسیدگی خواهد شد.

 

ثبت سفارش تیراژ بالا چاپ

جهت ثبت سفارش خود می توانید با شماره های دفتر و یا از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید؛

شماره های تماس

+۹۸ ۲۱ ۴۴۳۰ ۶۲۲۳

+۹۸ ۲۱ ۴۴۳۶ ۰۳۷۳

+۹۸ ۹۱۲ ۶۲۰ ۳۴۵۲

ایمیل

info [at] ChapNozhan.com

تلگرام

@ChapNozhan

 

نمونه ای از سفارشات انجام شده توسط چاپ کیان

سفارش چاپ
سوالی دارید؟ در این بخش مطرح کنید
خدمات چاپی نوژان